۱۰ کاری که بازیکنان موفق انجام می دهند

10 کاری که بازیکنان موفق انجام می دهند

شاید با خود گفته باشید که بازیکنان بزرگ چگونه پیشرفت کرده و موفق می شوند، آیا موفقیت فقط مربوط به استعداد و سخت کوشی است؟ احتمالا ما تاثیر ذهن بزرگ در موفقیت بهترین های فوتبال را درک نکرده ایم ما در این مطلب ۱۰ کاری که بازیکنان موفق انجام می دهند قرار داده ایم تا شما هم بتوانید خود را در مسیر موفقیت قرار دهید.

خب بازیکنان موفق افرادی هستند که قدرت ذهنی قوی و عادات سالمی دارند. آنها احساسات ، افکار و رفتارهای خود را از راه هایی مدیریت می کنند که آنها را برای رسیدن به موفقیت در زندگی آماده کند قبلا از خواندن این مطلب توصیه می کنم مطلب تاثیر ذهن فوتبالی در موفقیت بازیکنان را بخوانید. در ادامه این ۱۰ کاری که بازیکنان موفق و در واقع افراد قوی ذهنی انجام می دهند را می خوانیم و بررسی می کنیم.

۱- آنها با احساس پشیمانی وقت خود را تلف نمی کنند

بازیکنان موفق با احساس تأسف از شرایط خود و یا رفتار دیگران با آنها ناراحت نمی شوند. در عوض ، آنها مسئولیت نقش خود در زندگی را می پذیرند و می فهمند که زندگی همیشه آسان و عادلانه نیست و هرکس در هر جایگاهی مشکلات خود را خواهد داشت.

۲- آنها از تغییر کردن فاصله نمی گیرند

افراد ذهنی قوی سعی نمی کنند جلوی تغییرات را بگیرند. در عوض ، آنها از تغییرات مثبت استقبال می کنند و از خود انعطاف پذیری نشان می دهند . آنها درک می کنند که تغییر اجتناب ناپذیر است و به توانایی های خود برای سازگاری با تغییرات و شرایط جدید اعتقاد دارند.

۳- آنها نگران راضی نگه داشتن همه نیستند

افراد ذهنی قوی می دانند که نیازی به جلب رضایت همه افراد ندارند. آنها از نه گفتن و در صورت لزوم بلند صحبت کردن نمی ترسند. آنها تلاش می کنند مهربان و منصف باشند ، اما راضی نگه داشتن هر فرد دیگری را وظیفه خود نمی دانند. این سومین کاری که بازیکنان موفق انجام می دهند بود.

۴- آنها از رسیک کردن درست نمی ترسند

افراد موفق به هیچ وجه خطرات بی پروا یا احمقانه انجام نمی دهند ، اما از پذیرفتن ریسک های حساب شده هم بدشان نمی آید. افراد ذهنی قوی قبل از تصمیم گیری بزرگ وقت خود را برای سنجش خطرات و مزایا صرف می کنند و قبل از اقدام به طور کامل از نقاط ضعف احتمالی آنها و مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید مطلع می شوند.

۵- آنها در گذشته نمی مانند

دیگر کاری که بازیکنان موفق انجام می دهند این است که وقت خود را برای گذراندن و فکر به گذشته تلف نمی کنند، در عوض آرزو می کنند که در آینده به چه جایگاهی برسند. آنها گذشته خود را چه خوب چه بد قبول دارند و می توانند آنچه را که از آن آموخته اند بگویند. با این حال ، آنها دائماً تجربه های بد را تعریف نمی کنند یا در مورد روزهای خوب خیال بافی ندارند، آنها برای حال زندگی می کنند و برای آینده برنامه ریزی می کنند.

۶- آنها اشتباهی را چند بار تکرار نمی کنند

این بازیکنان مسئولیت رفتار خود را می پذیرند و از اشتباهات گذشته خود درس می گیرند. در نتیجه ، آنها مرتباً این اشتباهات را تکرار نمی کنند. و در عوض ، آنها رو به جلو با کمترین تصمیم اشتباه پیش می روند و در آینده تصمیمات بهتری می گیرند.

۷- آنها حسادت نمی کنند

افراد قوی ذهنی موفقیت دیگران را با چشم خوش می بینند وقتی دیگران از آنها پیشی بگیرند حسادت نمی کنند و احساس بدی ندارند. درعوض ، آنها قبول دارند که موفقیت با سخت کوشی به دست می آید و آنها مایلند که برای بیشتر کردن شانس موفقیت خود سخت کار کنند.

۸- آنها بعد از شکست اول بیخیال نمی شوند

کاری که بازیکنان موفق انجام می دهند این است که هرگز تسلیم نمی شوند، آنها شکست را دلیل بر تسلیم نمی دانند. در عوض ، آنها از شکست به عنوان فرصتی برای رشد و پیشرفت استفاده می کنند. آنها مایلند تا زمانی که به نتیجه نرسند ، به تلاش خود ادامه دهند. به شما توصیه می کنم مطلب هیچ وقت تسلیم نشو را بخوانید.

۹- آنها به هیچ وجه از تنهایی نمی ترسند

بازیکنان موفقی که قدرت ذهنی خوبی داند، می توانند تنها بودن را تحمل کنند و از سکوت نمی ترسند. آنها از تنها بودن با افکار خود نمی ترسند و می توانند از زمان ویرانی برای ساخته شدن استفاده کنند. آنها از با خود بودن لذت می برند و همیشه برای همراهی و سرگرمی به دیگران وابسته نیستند و بدون مشکل می توانند به تنهایی خوشحال باشند.

۱۰- آنها انتظار ندارند که بلافاصله نتیجه بگیرند

آخرین و دهمین کاری که بازیکنان موفق انجام می دهند این است که انتظار موفقیت در یک شب را ندارند، افراد ذهنی قوی انتظار نتایج فوری را ندارند. آنها مهارت ها و وقت خود را به بهترین نحو ممکن به کار می گیرند و می فهمند که تغییر واقعی به زمان نیاز دارد و فوتبالیست شدن و موفقیت در هر رشته ای به صورت گام با گام و با صبر و تلاش به بهترین شکل حاصل می شود.

پست های مرتبط

پیام بگذارید