۸ قانون برای فوتبالیست ها

8 قانون برای فوتبالیست ها8 قانون برای فوتبالیست ها

بازیکنان حرفه‌ای فوتبال تمرین‌های خود را با رعایت قانون هایی انجام می دهند تا آمادگی جسمانی بهتری داشته باشند و بتوانند در مسابقه‌های خود نیز بهترین عملکرد را داشته و به موفقیت برسند.

بزرگترین بازیکنان توصیه‌هایی به افرادی که قصد دارند آمادگی جسمانی بهتری داشته باشند ارائه کرده اند . هشت توصیه زیر می‌توانند برای شما که فوتبال را به تازگی شروع کرده اید موثر باشند:

۱- با بازیکنان قوی‌تر تمرین کنید:

افرادی که بهتر از شما هستند را نگاه کنید و سعی کنید که با آن‌ها هماهنگ شوید. نترسید که نمی توانید تمرینات آن ها را انجام دهید در طی سال‌ها تمرین می‌توان حجم و شدت تمرین را کنترل کرد.

۲- خود را به چالش بکشید:

اگر خود را به چالش نکشید تغییر و پیشرفت نخواهید کرد. باید خود را خارج از محدوده راحتی خود قرار دهید. البته این سختی نباید در حدی باشد که نتوانید اصلا تمرین کنید.

۳- هنگامی که بین چند حرکت شک دارید ، حرکت موثر بر تمام بدن را انتخاب کنید:

حرکاتی همچون وزنه بلند کردن، اسکات، برپی، شنا و درازنشست می‌توانند به تناسب اندام کمک کنند.

۴- درد عضلات را در باشگاه درمان کنید:

اگر دردی دارید به این دلیل است که حرکت را اشتباه انجام داده اید یا در وضعیت درست حرکت ورزشی قرار نگرفته‌اید. مطمئن شوید که به اندازه کافی می‌خوابید. اگر مسابقه می‌دهید باید ۸ تا ۱۰ ساعت در شبانه‌روز بخوابید. این کار به ریکاوری کمک می‌کند.

۵- هنگام تمرین موسقی مناسب خود را انتخاب کنید:

موسیقی که شما را به هیجان می‌آورد و شما از آن لذت می‌برید را پیدا کنید.

۶- انگیزه خود را افزایش دهید:

از جملات و کلماتی که به شما انگیزه می‌دهد استفاده کنید. برای خود هدف‌گذاری کنید. و خود را در جایگاهی که دوست دارید تصور کنید .

۷- زندگی متعادلی داشته باشید:

اجازه ندهید که تمرین بر زندگی شما غلبه کند. باید تعادل را برقرار کنید. می‌توانید در کنار تمرینات خود ورزش‌های دیگری که از آن‌ها لذت می‌برید را نیز انجام دهید باد افرادی که حال شما را خوب می کنند در ارتباط باشبد.

۸- همیشه طرفدار خود باشید:

از خودتان انتظار موفقیت داشته باشید. ممکن است آسیب ببینید اما در نهایت می‌توانید سلامت خود را حفظ کنید و موفق شوید. برای رسیدن به هدف باید خودتو باور داشته باشی .

شما می توانید مطالب تغذیه و سلامت برای فوتبالیست ها که خیلی مهم هستند و هرکس باید بداند را بخوانید .

پست های مرتبط

پیام بگذارید