۱۵ توصیه به بازیکنان نوجوان فوتبال

15 توصیه به بازیکنان نوجوان فوتبال

امروزه نوجوانان زیادی را می بینیم که عاشق فوتبال هستند و سعی می کنند این دوره از زندگی خود را با فوتبال سپری کنند . آنها از بازی کردن فوتبال لذت می برند اما چند درصد از این نوجوان ها فوتبال را به صورت حرفه ای دنبال می کنند ؟ چه تعدادی هدفشان در آینده تبدیل شدن به یک فوتبالیست است ؟ ما تعدادی توصیه به بازیکنان نوجوان فوتبال داریم که می تواند وسعت دید آنها را افزایش دهد اگر شما نیز نوجوانی هستید که فوتبال بازی می کنید حتما این توصیه ها را بخوانید .

۱ .اگر فکر می کنید در فوتبال استعداد دارید حتی به مقدار کم ، مطمعن باشید با سعی و تلاش یکی از بهترین بازیکنان فوتبال خواهید شد.

۲ .هر وقت می توانید تمرین کنید ، این تمرین و تلاش است که سبب پیشرفت می شود .تمرینات خود را اختصاصی تر کنید با تمرینات اختصاصی رشد شما سریعتر می شود . می توانید زیر نظر یک مربی کار کنید یا به صورت انفرادی تمرینات را شروع کنید . ما در فوتبالیست ۹۰ بهترین و بروزترین تمرینات را به شما ارائه می کنیم .

۳ .بعد از تمرین حتما به خانه رفته و استراحت کنید تا کاملا سرحال بیایید . بعد از تمرین سعی کنید از مواد قندی و شیرینیجات مصرف کنید و به تغذیه خود بیش از پیش اهمیت بدهید . هر زمان مناسب دیدید دوش بگیرید .

۴. در تمرین سعی کنید فقط روی تمرینات تمرکز کنید و فکر خود را منحرف نکنید. .اگر می خواهید پیشرفت داشته باشید هرگز مغرور نشوید ، وقتی از شما تعریف می کنند به این فکر کنید که باید خیلی بهتر شوید.

۵. آرام آرام پیش روی کنید و از آرزوهای بزرگ و غیر ممکن نکنید . اول تلاش کنید بهترین بازیکن تیمتون باشید.

۶ .احترام مربیان و کادر فنی را حفظ کنید ادب از همه چیز مهم تر است .نسبت به موفقیت های بازیکنان هم تیمی خود حسادت نکنید بلکه با هم رقابت سالم داشته باشید. .در طول تمرین و مسابقات از غر زدن و حرف زدن و اعتراض به داور و هم تیمی جدا پرهیز کنید. فوتبال بازی کنید و از حاشیه ها دوری کنید .

۷ .دیگر توصیه ما به بازیکنان نوجوان این است که حتما وسایل خود را قبل از تمرین مرتب کنید و لباسهایتان را سعی کنید خودتان بشوئید.

۸ .اگر در طول تمرین یا مسابقه مصدوم شدید بازی و تمرین را رها کنید و به کنار زمین رفته و اقدامات درمانی را آغاز کنید .بهترین راه بهبود مصدومیت استراحت در خانه است و اینکه مربی تمرینات مخصوصی برای بهبود مصدومیت به شما می دهد.

۹ .از فریادهای و حتی ناسزای مربی ناراحت نشوید چرا که مربی صلاح شما را می خواهد. از همه مهم تر یاد بگیرید فوتبال بازی گروهی است و سعی کنید از تکروی های بیجا پرهیز کنید .

۱۰. در تمرین و مسابقه یک بازیکن دونده باشید و لحظه ای دست از تلاش بر ندارید، برای هدفتان بجنگید .اگر در بعضی از تکنیکها ضعف دارید حتما با استفاده از تمرینات جداگانه خود را تقویت کنید.

۱۱ .دنبال رفیق بازی و پر کردن وقت خود در پارک ها و خیابانها نباشید وقت برای این کارها خیلیه فقط سعی کنید به فوتبال فکر کنید .

۱۲ .اگر در مسابقه کسی به شما آسیب زد به دنبال انتقام گرفتن نباشید و بر اعصاب خود مسلط باشید.

۱۳ .خیلی ها به این حرف اعتقاد ندارند و می گویند به جای دعا تلاش کن ولی توصه من به شما این اسیت که تلاش و دعا شما را به هدفتان می رساند پس نماز خود را اول وقت بخوانید و به خدا توکل کنید که همه جا موفق خواهید بود .احترام به پدر و مادر خود را فراموش نکنید تا آنها نیز برای شما دعای خیر کنند .

۱۴ .سالم زندگی کنید و به دنبال حاشیه نباشید .فوتبال باعث نشود درس خود را رها کنید ، بله حتما توجه ویژه ای به درس داشته باشید که آینده شما با تحصیل گره خورده است.

۱۵ .در فوتبال افراد زیادی شما را دلسرد می کنند به نظر من به حرفها گوش دهید و زمانی که تمرین می کنید حرفای آن ها را در ذهنتان مرور کنید ، شما باید جواب آنها را با کسب موفقت بدهید .

تمرینات فوتبال سایت ما را حتما ببنید و صفحه اینستاگرام ما را از بالای سایت دنبال کنید .

پست های مرتبط

پیام بگذارید